Új könyv a kamaszkorról!

Eddig viszonylag keveset olvashattunk arról, hogy a kamaszkor nem egységes, hanem szakaszokra bontható. A szerzők ennek kapcsán fejtik ki véleményüket és adnak gyakorlati tanácsokat szülőknek, pedagógusoknak.

Új könyv a kamaszkorról!

Minden szülő tudja, hogy egy 13 éves épp úgy különbözik egy 16 évestől, mint Jekyll Hyde-tól. De akkor miért beszélünk egységesen "tizenévesekről", miért adunk olyan tanácsokat a nevelésükhöz, mintha valamennyien egyformák lennének?

Most először kínálnak a szerzők minden életkorhoz külön útmutatót, hogy kifejezetten a gyermekre jellemző szakaszhoz álljanak rendelkezésre a megfelelő technikák. A könnyen alkalmazható tanácsok, a hasznos gyakorlatok és összefoglalások segítségével ismerhetjük meg gyermekünk hangulatának és viselkedésének alakulását a kamaszkor hat szakasza során. Ha már tudjuk, melyik szakaszban jár a tizenévesünk, kulcsot kapunk szükségleteik és viselkedésük megértéséhez, valamint a megfelelő kommunikáció kialakításához.

Cím: 1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 18.

Számlaszámunk: 16200010-10090301